DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu’ya KPSS’li KPSS’siz 4 Bin Devlet Memuru Alımı! Kadro Dağlımı

Kamu’ya KPSS’li KPSS’siz 4 Bin Devlet Memuru Alımı! Kadro Dağlımı

Yayımlanan kamu ilanlarına göre KPSS’li ve KPSS şartsız kamu kurum ve kuruluşlarına 4 Bin devlet memuru kamu personeli alımları kadro dağılımları ve başvuru şartları…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:55
Kamu’ya KPSS’li KPSS’siz 4 Bin Devlet Memuru Alımı! Kadro Dağlımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet memuru alımlarında KPSS şartsız ve KPSS’li kamu kurum ve kuruluşlarına 4 Bin kamu personeli alımı kurumlara dağılımlar. Aşağıda vermiş olduğumuz kurum bazında alımların birçoğu başlamış olup sitemiz içerisinde yayımlanmış ilan kılavuzları yer almaktadır.

PAEM KOMİSER YARDIMCILIĞI ALIMI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Lisans mezunu olması, Yurtdışından başvurularda Yükseköğretim kurulu tarafından denkliği kabul edilmiş adayların başvurularıda alınacaktır. Kontenjan 200 bayan 1800 erkek olmak üzere 2000 komiser yardımcısı öğrenci alımı geçekleştirilecektir. İncelemek için tıklayın.

PÖH ALIMI 500 BAYAN

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, En az lise veya dengi okuldan mezun olması, önlisans veya lisans mezunu olmaları, Yurtdışından başvurularda Yükseköğretim kurulu tarafından denkliği kabul edilmiş olması, Lise, önlisans mezunları KPSS-P94 93 puan türünden 65 almış olanlar, lisans mezunları KPSS P3 puan türünden 60 puan alanların başvuruda bulunabilir. Daha detaylı incelemek için tıklayın.

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ

Yayımlanan ilana göre 9 şehirde 37 memur alımı yapılmaktadır. Alımlara KPSS 60 puanla başvuru yapılacak olup kadrolar şöyle “ Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi “ olarak istihdam edileceklerdir. Şehir dağılımları ise İstanbul, Kocaeli, Yalova, Düzce, Bolu, Karabük, Sakarya, Bartın ve Zonguldak illerinde istihdam edilecekleri ilan edilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

ULUDAĞ İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Yayımlanmış olan ilana göre Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği uhdesinde istihdam edilmek üzere 5 kamu personeli alımı yapılacaktır. Alım yapılacak kadro uzman yardımcısı olup sözlü sınavla 30 Eylül 2019 tarihine kadar e-posta yoluyla, internet adresinden veya şahsen başvuru yapılabilir. Detaylı bilgi için tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İlana göre taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 8 kamu personeli alımı yapılacaktır. Branşlar mühendis, eksper ve tekniker kadrolarında alımlar yapılacak. Atamalar sınav yönetmeliği kapsamında yapılacak olup detaylı bilgi için tıklayınız.

DENİZLİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ

Yayımlanmış ilana göre Denizli İhracatçılar Birliğinde istihdam edilmek üzere uzman yardımcısı, idari memur ve şoför kadrolarına yerleştirilmek üzere kamu personeli alımı yapılmaktadır. Alımlar kadrolu olarak gerçekleştirilecek Betwinner olup KPSS puanı şartı aranmaktadır. Detaylara ulaşmak için tıklayınız.

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMLARI

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana göre 1300 Savcı, Hakim ve Avukat personeli alınacağını duyurdu. Bakanlığın ilan yayımlamış olduğu ilan kılavuzunda tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

İstanbul Üniversitesi KPSS 70 puanla 7 kamu personeli alımı detayları için tıklayın.

Boğaziçi Üniversitesi 2019 KPSS puanıyla 5 sözleşmeli personel alımı detayı tıklayın.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi KPSS puanıyla 84 sözleşmeli personel alımı için tıklayınız.

Konya Teknik Üniversitesi 25 kadrolu güvenlik görevlisi alımı için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP