DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya KPSS 60 Puan ile Personel Alımı

Kamuya KPSS 60 Puan ile Personel Alımı

Kamuya memur alımı yapılabilmesi için kamu personeli alımı resmi iş ilanları duyurusu yapıldı. Bahçelievler Belediyesi kendi içinde görevlendirilmek üzere 10 adet Memur alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
Kamuya KPSS 60 Puan ile Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya KPSS 60 Puan ile Personel Alımı

Kamuya memur alımı yapılabilmesi için kamu personeli alımı resmi iş ilanları duyurusu yapıldı. Bahçelievler Belediyesi kendi içinde görevlendirilmek üzere 10 adet Memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi başkanlığı Memur alım ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

bahcelievler1 16

bahcelievler3 16

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Belediye Bahçelievler resmi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Belediye Bahçelievler ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Belediye Bahçelievler ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Belediye Bahçelievler ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Belediye Bahçelievler ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Belediye Bahçelievler ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP