DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya Kadrolu Olarak Temizlik İşçisi Alımı

Kamuya Kadrolu Olarak Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik İşçisi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Burdur Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:03
Kamuya Kadrolu Olarak Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya Kadrolu Olarak Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik İşçisi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Burdur Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Burdur Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 15.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Sultandere hizmet kampüsü destek hizmetleri müdürlüğü – Burdur

İrtibat Kişisi: Gözde ERTUĞRUL

İrtibat Telefonu: 0 248 242 91 04 – 158

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

temizlik 12

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Burdur Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Burdur Temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Burdur Temizlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Burdur Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Burdur Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Burdur Temizlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Burdur Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Burdur Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Burdur Temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Burdur Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Burdur Temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Burdur Temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Burdur Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Burdur Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Burdur Temizlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP