DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya İnşaat Teknisyeni Alımı Yapılacak

Kamuya İnşaat Teknisyeni Alımı Yapılacak

İnşaat Teknisyeni alımı yapmak için kamu personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Ezine Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet İnşaat teknisyeni alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:48
Kamuya İnşaat Teknisyeni Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya İnşaat Teknisyeni Alımı Yapılacak

İnşaat Teknisyeni alımı yapmak için kamu personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Ezine Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet İnşaat teknisyeni alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çanakkale Ezine Belediyesi İnşaat Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 02.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi Org. Nahit Şenoğlu caddesi No: 2 Ezine – Çanakkale

Telefon Bilgisi: 0 286 618 52 30 dahili 120

insaat teknisyeni

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Çanakkale Ezine ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Çanakkale Ezine ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

8 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Çanakkale Ezine ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çanakkale Ezine ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çanakkale Ezine ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çanakkale Ezine ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çanakkale Ezine ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çanakkale Ezine ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çanakkale Ezine ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP