DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımı

Kamuya Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımı

Resmi gazetede 15 Nisan 2019 tarihinde kamuya KPSS şartı aranmadan güvenlik görevlisi ve sürekli işçi alımı yapılacaktır. Alınacak kamu personelleri 4857 sayılı iş kanunu hükümleri uygulanacak işte detaylar…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Kamuya Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

15 Nisan 2019 Pazartesi günü resmi gazetede yayınlanan ilana göre KPSS şartı aranmaksızın 65 güvenlik görevlisi ile sürekli işçi alımı kamu personeli alımı yapılacak yayımlandı. Başvuracak adaylar en az ilköğretim en fazla lisans mezunu adaylar arasından seçilecektir.

Alınacak personeller 4857 sayılı iş kanunu yönetmelik hüküm ve esaslarında istihdam edilecektir. Kadrolar güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, bahçıvan, şoför, cihaz operatörü ısıtma ve havalandırma, bilgisayar teknolojileri teknisyeni sürekli işçi alınacak.

Güvenlik görevlisi için şartlar özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış ve Valilik tarafından Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olma en az lise ve dengi okul mezunu olup 18 ve 45 yaş arasında olması gerekmektedir.

Temizlik görevlisi en az lise veya dengi okul mezunu olma 18.45 yaş arasında bulunmak. Özel şartlarda %40 engelli raporu tam teşekküllü hastaneden alanlar ve terörle mücadelede yaralananlar ile eski hükümlüler başvuruda bulunabilirler. Detaylar aşağıdaki kılavuzda mevcuttur.

Bilgisayar teknoloji teknolojileri teknisyeni için 2 yıllık iş Pinbahis deneyimi SGK hizmet dökümü.  TÜBİTAK sistem yönetimi eğitimi sertifikasına sahip olmak, güvenlik kamera sistemleri güvenlik sertifikasına sahip olma, en az lise ve dengi okul mezunu olmak, öğretim kurumlarının bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümlerinden mezun olma 18 veya 30 yaş arasında olması gerekmektedir.

Isıtma ve havalandırma cihaz operatörlüğü için 8 yıllık iş deneyimi SGK hizmet dökümü en az lise ve dengi okul mezunu olmak 18 veya 35 yaşları arasında olmak mesleki yeterlilik kurumu tarafından yetkilendirilmiş kurumlardan alınan doğalgaz ve ısıtma iç tesisat yapım çelik boru kaynakçısı doğalgaz polietilen boru kaynakçısı sertifikaları olması gerekmektedir.

Şoför olmak için en az lise ve dengi okul mezunu olması 8 yıllık iş deneyimi SGK hizmet dökümü işyerinden alınacak çalışma belgesi SRC 2 ve SRC4 belgesine sahip olması D sınıfı ehliyet sahibi olma, yaş aralığı 18 ile 40 yaşında olması gerekmektedir.

Bahçıvan alımı için en az 5 yıllık iş deneyimi SGK hizmet dökümü çalışma belgesi lise ve dengi okul mezunu olmak ile birlikte 18 ve 35 yaş arasında olanlar.

Elektrikçi alımı için en az lise ve dengi okul mezunu olması Öğretim kurumlarının Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun olması, 10 yıl iş deneyimi olması SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak belge yaş aralığı ise 18 ile 45 yaş aralığında başvurular alınacaktır.

Kamu güvenlik görevlisi ve sürekli işçi alım kılavuzu için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP