DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya 4500 TL Maaş ile VHKİ Memuru Alımı

Kamuya 4500 TL Maaş ile VHKİ Memuru Alımı

Kamuya personel alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış resmi ilanlar bilgisinde Van belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 65 adet Veri Hazırlama ve kontrol işletmeni alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
Kamuya 4500 TL Maaş ile VHKİ Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya 4500 TL Maaş ile VHKİ Memuru Alımı

Kamuya personel alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış resmi ilanlar bilgisinde Van belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 65 adet Veri Hazırlama ve kontrol işletmeni alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Van belediyesi ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Elektronik olarak www.van.bel.tr adresine belgeleri ile başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -65 adet VHKİ ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 -65 adet VHKİ ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -65 adet VHKİ ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – 65 adet VHKİ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – 65 adet VHKİ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -65 adet VHKİ ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -65 adet VHKİ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -65 adet VHKİ ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – 65 adet VHKİ ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 65 adet VHKİ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 65 adet VHKİ ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 65 adet VHKİ ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 65 adet VHKİ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 65 adet VHKİ ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 65 adet VHKİ ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP