DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya 3500 TL Maaş ile Kamu İşçisi Alımı

Kamuya 3500 TL Maaş ile Kamu İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanlarında İzmir Bornova belediyesi 20 kamu işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:47
Kamuya 3500 TL Maaş ile Kamu İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya 3500 TL Maaş ile Kamu İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanlarında İzmir Bornova belediyesi 20 kamu işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Bornova belediyesi işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 02.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

Kurum adresi: Erzene mahallesi 1. sokak No: 12 Anı evi Bornova – İzmir

isci bornova

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzmir Bornova ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İzmir Bornova ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – İzmir Bornova ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İzmir Bornova ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – İzmir Bornova ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İzmir Bornova ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – İzmir Bornova ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – İzmir Bornova ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

9 – İzmir Bornova ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – İzmir Bornova ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Bornova ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir Bornova ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir Bornova ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir Bornova ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzmir Bornova ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzmir Bornova ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP