DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya 226 Personel Alımı Yapılacaktır

Kamu personeli Alımı Gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Selçuk Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 226 sağlık personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Selçuk Üniversitesi kamu personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 11.1.2021 olarak açıklanmıştır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

10 – SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. SÜ 226 Sağlık personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP