DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu zabıta Alımı, Memur Alımı Ve İtfaiye Eri Alımı İlanları

Kamu zabıta Alımı, Memur Alımı Ve İtfaiye Eri Alımı İlanları

Son dakika personel alımı ilanları için açıklanmış olan iş ilanları duyurusunda Burdur Tefenni Belediye bünyesi içerisinde görevlendirilmek üzere zabıta alımı, itfaiye eri alımı ve memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
Kamu zabıta Alımı, Memur Alımı Ve İtfaiye Eri Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu personel alımı ilanları için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adayların KPSS P93 65 puan almış olması ve Kamu Personel Seçme Sınavından alım gerçekleştirilecek olan unvanların karşısında yazılmış olan puan türlerinden açıklanmış olan asgari KPSS puanını almış olmaları gerekiyor.

KAMU MEMUR, İTFAİYE ERİ VE ZABITA ALIMI

•    Zeytinburnu belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak bildirildi.

•    Görev almak isteyenler başvuru işlemleri için Tefenni Belediye Başkanlığı Yokuş Mah. Burdur Cad. No: 2 Tefenni / Burdur Yazı İşleri Müdürlüğü’ne müracaatlarını yapabileceklerdir.

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Memur alımı ilanları için başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programlarının birinden mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeye sahip olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

2.    Zabıta alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve İşletme, İktisat veya Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gereklidir.

3.    İtfaiye eri alımı için başvurmak isteyenlerin KPSS 60 puan almış olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Herhangi bir önlisans programından mezun olmak En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP