DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Yüz Yüze Destek Memur Alımı

Kamu Yüz Yüze Destek Memur Alımı

Devlet kurumu için Yüz Yüze Destek memuru alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan KPSS'siz kamu personeli alımı dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER birimleri içerisinde görevlendirilmesi için 2 tane Yüz Yüze Destek Personeli alımı yapılacaktır

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Kamu Yüz Yüze Destek Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Yüz Yüze Destek Memur Alımı

Devlet kurumu için Yüz Yüze Destek memuru alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan KPSS’siz kamu personeli alımı dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER birimleri içerisinde görevlendirilmesi için 2 tane Yüz Yüze Destek Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yüz Yüze Destek Personeli alımı son başvuru tarihi 23.05.2021 olarak duyuruldu.

2 adet Yüz Yüze Destek Personeli alımı için aşağıda olan mail adresine özgeçmişlerini yollamarı gerekmekte.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper destek 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Devlet KPSS olmadan destek elemanı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

6. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

7. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Devlet KPSS olmadan destek elemanı için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP