DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Yönetimi Mezunu Alımı

Kamu Yönetimi Mezunu Alımı

Ticaret Bakanlığı Kamu Yönetimi Mezunu alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Ticaret Bakanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 adet Kamu Yönetimi Mezunu alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
Kamu Yönetimi Mezunu Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Yönetimi Mezunu Alımı

Ticaret Bakanlığı Kamu Yönetimi Mezunu alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Ticaret Bakanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 adet Kamu Yönetimi Mezunu alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

3 adet Kamu Yönetimi Mezunu Alımı ilanı başvuru tarihi 2.2.2021 tarihinde başlayacak ve 12.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapacak olan kişilerin www.ticaret.gov.tr inyernet adresi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Yazılı sınavlar 21.03.2021 tarihinde Ankara’da yapılacaktır.

ticaret1 10

ticaret3 8

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kamu Yönetimi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kamu Yönetimi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

9 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kamu Yönetimi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Yönetimi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamu Yönetimi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamu Yönetimi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamu Yönetimi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kamu Yönetimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kamu Yönetimi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kamu Yönetimi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP