DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu üniversitesine memur, temizlik personeli ve güvenlik alımı

Kamu üniversitesine memur, temizlik personeli ve güvenlik alımı

Kamu personel alımı kapsamında açıklanan resmi duyuru işlemlerinde Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi bünyesi içinde çalıştırılmak üzere toplamda 45 memur, temizlik personeli ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:38
Kamu üniversitesine memur, temizlik personeli ve güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi memur, temizlik personeli ve güvenlik alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunacakların rektörlük tarafından belirtilmiş olan gnel ve özel şartlara sahip olmaları zorunludur.

Ankara üniversitesi memur, temizlik personeli ve güvenlik alımı başvuru şartları

Büro personeli alımı için başvuru yapacakların Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İşletme Yönetimi, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi ön lisans programlarının birinden mezun olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ön lisans mezunları için KPSS (P93) puan türünden en az (70) puan almış olmaları gerekiyor.

Güvenlik alımı için başvuracakların yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir ön lisans programından mezun olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ön lisans mezunları için KPSS (P93) puan türünden en az (65) puan almış olmak gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için kişilerin ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, ortaöğretim mezunları için KPSS (P94) puan türünden en az (60) puan almış olmak ve MEB onaylı hijyen sertifikasına sahip olmak.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

Tekniker alımı için adayların yükseköğretim Kurumlarının Restorasyon ve Konservasyon, Restorasyon, Mimari Restorasyon, İç Mekan Koruma ve Yenileme, Bina Koruma ve Yenileme ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

35 yaşından gün almamış olmak.

Üniversite memur, temizlik personeli ve güvenlik alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 10.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Ankara üniversitesi personel alımı için aşağıda bulunan link üzerinden iş başvurusu yapılacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP