DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Üniversitesi Sözleşmeli 45 Sağlık Personeli Alımı

Kamu Üniversitesi Sözleşmeli 45 Sağlık Personeli Alımı

Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilanda kamu üniversitesine sözleşmeli 45 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi alım şartları ve daha fazlası haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:11
Kamu Üniversitesi Sözleşmeli 45 Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete üzerinden gece vakitlerinde yayımlanan ilanda sözleşmeli 45 sağlık personeli alımı yapacağı bildirildi. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ne alımı yapılacak unvanlar ve hangi kadrodan kaç kişiye istihdam sağlanacağı aşağıda belirtildi.

GENEL ALIM ŞARTLARI

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 

– Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

 – Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

 – Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya göreve başlamasına engel hali bulunmamak.

– 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

image 30

Tokat Namık Kemal Üniversitesi Kılavuzu İçin Tıklayınız

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP