DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Üniversitesi 35 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Kamu Üniversitesi 35 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Kamu Üniversitesi yayınladığı ilan ile 35 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Alınacak sağlık personellerinin unvanları ve diğer şartları haberimizin devamında…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:12
Kamu Üniversitesi 35 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alım Yapılacak Pozisyon ve Unvanlar Neler;

Kamu üniversitelerinin iş ilanları personel alımları hız kesmeden devam etmektedir. Buna bir yenisi eklenerek Manisa Celal Bayar Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan kapsamında 30 hemşire alımı, 2 ebe alımı, 3 röntgen teknisyeni alımı gerçekleştirilecek. Hemşire kadrosuna başvuracak adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Başvuru Genel Şartları;

Adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup kamu haklarını kullanmaktan mahrum bırakılmamış olmalıdır. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu madde 48’de belirtilen şartların adaylar tarafından sağlanması gereklidir. İlana kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecek. Erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin olmaması gereklidir.

Özel Şartlar Neler;

Her bir pozisyon için gerekli olan eğitim şartının adaylarca sağlanması gereklidir. eğitim şartını sağlamayanların başvuruları kabul edilmeyecektir. 2018 yılında yapılan KPSS sınavının P3 puan türüne göre alımlar gerçekleştirilecektir. Emeklilik veya yaşlılık aylığı alanların başvuruları kabul edilmeyecektir. sağlık personelleri nöbet usulü çalışacakları için nöbet tutmaya engel bir sağlık durumlarının olmaması gereklidir. buna ilişkin sağlık kuruluşlarından rapor da istenecektir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri;

Başvurular 3 Temmuz ile 10 Temmuz tarihleri arasında üniversitenin internet sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir. Adaylar sadece bir pozisyona başvuru yapabilir. Birden fazla kuruma başvuru yapılması durumunda başvuruların ikisi de geçersiz kabul edilecektir. Başvuru esnasında istenen belgelerin tamamı da online olarak eklenecektir. Belgelerin eksik olması durumunda ise başvurular yine kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla başvurunun son halinin iyi bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. İlan kılavuzu sayfa sonunda verilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

manisa celal bayar universitesi saYlYk personel alYmY ilan kYlavuzu 1

Daha detaylı bilgi için ilan KILAVUZUNU inceleyin.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP