DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Üniversitesi 145 Sağlık Personeli Alımı

Kamu Üniversitesi 145 Sağlık Personeli Alımı

Yayınlanmış olan personel alımları ilanında Sivas Cumhuriyet üniversitesi birimlerinde istihdam edilmek üzere Hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı olmak üzere toplam olarak 145 adet sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:26
Kamu Üniversitesi 145 Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Üniversitesi 145 Sağlık Personeli Alımı

Kamu Üniversitesine sağlık personeli alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımları ilanında Sivas Cumhuriyet üniversitesi birimlerinde istihdam edilmek üzere Hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı olmak üzere toplam olarak 145 adet sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişiler Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfasında bulunan www.cumhuriyet.edu.tr den başvuru formunu doldurarak ve istenilmekte bulunan evraklarla birlikte Üniversitemize bizzat başvuru yapmaları gerekiyor.

1. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına Son başvuru tarihi 7.10.2020 olarak bildirilmiştir.

2. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran bütün Erkek adayların askerlikle ilişkisinin bulunmaması gerekiyor.

3. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuru yapan bütün adayların 35 yaşını doldurmamış olması germekte.

4. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuru yapacak olan bütün bay ve bayan adayların Sosyal Güvenlik Kurumlarından emeklilik veya yaşlılık maaşı almıyor olmaması gerekmekte.

5. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran kişilerin 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavlarına girmiş olması gerekmektedir.

6.  Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran bütün bay ve bayan adayların Nöbet usulü çalışmalarına engel teşkil edecek bir durumlarının olmaması gerekmekte.

sivas cumhuriyet hemsire alimi 1

İstenilen Belgeler nedir  

1. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran kişilerden başvuru formu gerekmekte.

2. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran bütün adayların Öğrenim belgeleri gerekmekte.

3. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran bay ve bayan adayların 2018 yılı KPSS sonuç belgesi lazımdır.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

4. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran kişilerin çalışma belgesi ve sigorta döküm cetveli gerekmektedir. Çalışma niteliği aranmış olan kadrolara başvuran adaylar için geçerlidir.

ALIM YAPILAN KADROLAR

Sivas Cumhuriyet üniversitesine Hemşire Alımı 100 kişi alınacak

1. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran Bütün adayların Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olması zorunludur.  

2. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran bütün adayların Yataklı tedavi hizmeti sunan hastanelerde minimum 1  yıl boyunca çalışmış olması gerekiyor.

3. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran bütün adayların Yoğun Bakım bölümü, Yenidoğan bölümü, Dâhiliye ve Cerrahi servisleri gibi klinik bölümlerinde çalışmasına engel teşkil edecek bir durumunun olmaması gerekiyor.

Sivas Cumhuriyet üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı 32 kişi alınacak

1. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran adayların Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programı mezunu olması gerekiyor.  

2. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran tüm adayların Yataklı tedavi hizmeti sunan hastanelerde minimum 1  yıl boyunca çalışmış olması gerekiyor.

Sivas Cumhuriyet üniversitesi Diğer Sağlık Personeli Alımı 13 kişi alınacak

1. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran Ameliyathane Teknikerliği bölümü, Cerrahi Teknikerliği bölümü, Ameliyathane Hizmetleri bölümü, Cerrahi önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2. Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilanına başvuran adayların Anestezi bölümü, Anestezi Teknikerliği bölümü önlisans programlarının her hangi birinden mezun olmak gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP