DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Üniversiteleri 23 Büro ve Sağlık Personeli Alımı

Kamu Üniversiteleri 23 Büro ve Sağlık Personeli Alımı

Resmi Gazetede yayınlanan ilanlar ile büro personeli ve sağlık personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:00
Kamu Üniversiteleri 23 Büro ve Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayınlanan ilanlara göre Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında 2 büro personeli alımı KPSS-P3 puan türü ile alımlar yapılacaktır.

Başvuru şartları neler: 2 farklı nitelikte birer kişilik olarak açılan kontenjanlara göre Büro Personeli istihdamı yapılacaktır. Her iki alım için de KPSS P3 puanı gerekirken; ilk alımlar için adayların Matematik, Matematik Öğretmenliği veya Endüstri Mühendisliği lisans mezunu olmak, en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmak şartlarını haiz olması talep edildi.

Ayrıca diğer Büro Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların da Türkiye’nin her tarafında görev yapmaya elverişli olan, en az lise mezunu olan ve E sınıfı ehliyete sahip olan, 30 yaşını aşmayan şoför adaylarından olması gerektiği ifade edildi.

Başvuru Süreci: İlgili ilana başvuru yapacak olan adayların 25 Şubat 2020 tarihine kadar Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile başvurularını teslim etmesi gerekmektedir. İlan kılavuzu sayfa sonunda verilmiştir.

Yayınlanan ilan ile Erciyes Üniversitesi istihdam etmek üzere 21 sağlık teknikeri ve hemşire alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Erciyes Üniversitesi sağlık birimleri dahilinde hizmet vermesi amacı ile açılan 21 kişilik kontenjanın 20 kişisi Hemşire ve 1 kişilik kontenjanı ise Sağlık Teknikeri unvanına tahsis edildi. Adaylar için başvuru süreci bugün başlarken; son başvuru tarihi 25 Şubat olarak açıklandı. her aday şartları sağlaması halinde 25 Şubat’a kadar Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapabilecektir.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Başvuru Şartları; 20 Hemşire alımı için talep edilen başvuru şartlarına göre adayların Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak şartını sağlaması gerekmektedir.

Ayrıca Sağlık Teknikeri alımı için başvuru yapacak olan adayların da Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Odyometri Bölümünden mezun olmak şartını sağlamaları talep edilmektedir. Alımlar için KPSS P3 ve KPSS P93 puanları sıralamada etkin olacaktır.

Sakarya Bilimler Üniversitesi 2 büro personeli alım kılavuzu için Tıklayınız.

Erciyes Üniversitesi 21 sağlık personeli alımı ilan kılavuzunu Tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP