DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Tıbbi Görüntülenme Teknikeri Alımı

Kamu Tıbbi Görüntülenme Teknikeri Alımı

Devlet hastanesine kamu Personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan İş ilanları bilgisinde Hacettepe üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Tıbbi Görüntülenme Teknikeri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Kamu Tıbbi Görüntülenme Teknikeri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Tıbbi Görüntülenme Teknikeri Alımı

Devlet hastanesine kamu Personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan İş ilanları bilgisinde Hacettepe üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Tıbbi Görüntülenme Teknikeri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hacettepe üniversitesi Tıbbi Görüntülenme Teknikeri Alımı ilanı son başvuru tarihi 14.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hacettepe1 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kamu Tıbbi Görüntülenme ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP