DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Personeli Alımı KPSS Puan Şartı 55

Kamu Personeli Alımı KPSS Puan Şartı 55

KPSS 55 puan şartı ile kamu kurumuna memur alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Bahşılı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere devlet memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:51
Kamu Personeli Alımı KPSS Puan Şartı 55
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Personeli Alımı KPSS Puan Şartı 55

KPSS 55 puan şartı ile kamu kurumuna memur alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Bahşılı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere devlet memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NELERDİR

Kırıkkale Bahşılı belediyesi personel alımı ilanı başvuru tarihi 10.02.2021 tarihinde başlayacak ve 12.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapacak olan adaylar başvuru belgelerini:

Elektronik olarak [email protected] internet adresine mail olarak gönderebilirler.

Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluy ile Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE gönderilebilecektir.

bahsili 4

bahsili2 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bahşılı Kırıkkale Memur ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP