DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Personel Alımı Genelinde KPSS'siz Memur Alımı İlanı

Kamu Personel Alımı Genelinde KPSS'siz Memur Alımı İlanı

KPSS şartsız memur alımı gerçekleştirilmesi amacı ile iş ilanları içeriğinde Afyon sağlık bilimleri üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak için ön muhasebeci alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
Kamu Personel Alımı Genelinde KPSS'siz Memur Alımı İlanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel kamu memur alımı ilanları için başvuru işlemi yapmak isteyen adayların en az bir yıl boyunca ön muhasebe tecrübelerinin olması ve ön lisans mezunu olmaları şartı bulunuyor.

KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Muhasebe elemanı alımı son başvuru tarihi 16.11.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvurular üniversitenin personel daire başkanlığına yapılacaktır.

afyon muhasebe 16 optimized.11

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin kurumu için istatistiklerin tutulmasını yapmalı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve muhasebe konusunda deneyim sahibi olması gerekiyor.

2.    Başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların en az ön lisans mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3.    Afyon iş ilanları genelinde çalışmak isteyenlerin yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurumsal anlamda aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

4.    Üniversite memur alımı için çalışmak isteyenlerin risk kültürünün geliştirilmesi amacıyla değerlendirme yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve üst yönetime iyileştirme önerileri sunması gerekiyor.

5.    Bütün bay ve bayan adayların organizasyon yapısı, çalışan sayısı, planlanan ve gerçekleşen bütçe konularında bilgili olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP