DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Başladı! Memur Ve İşçi Alınacak

Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Başladı! Memur Ve İşçi Alınacak

Yayınlanan güncel kamu ilanları ile birlikte Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi içinde çalıştırılmak üzere en az lise mezunu şartı ile daimi olarak memur, temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
16 Şubat 2022 22:49
Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Başladı! Memur Ve İşçi Alınacak
4

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversiteye Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Resmî Gazete’ de duyurusu açıklanmış olan Lise Mezunu kamu personel alımı ile beraber sürekli olarak Ömer Halisdemir Üniversitesi birimlerine farklı kadrolara memur ve işçi alımları gerçekleştirilecektir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

1. Lise Mezunu kamu personel alımı, büro personeli alımı için adayların 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmaları, Mühendislik Fakültesi lisans mezunu olmaları ve Girişimcilik Eğitimi sertifikası ile TBDY 2018 kapsamında Veri Analiz-Geoteknik Rapor Hazırlama sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.

2. Lise Mezunu kamu personel alımı, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik veya Sosyal Hizmetler önlisans programlarının birinden mezun olmaları ve İlanın son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olma şartı bulunmakta.

3. Kamu temizlik personeli alımı için iş başvurusu yapacak olanların 2020 Kpss B Grubu P94 Puan Türünden En Az 50 Puan Almış olmaları ve Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmaları gerekiyor.

4. Üniversite güvenlik alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmaları ve 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

5. Kamu tekniker alımı için vatandaşların Makine veya Bilgisayar Destekli Makine önlisans programlarının birinden mezunu olmaları, KPSS 60 puan almaları ve MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmaları şartı bulunmakta.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

6. Sağlık teknikeri alımı için kişilerin Ağız Diş Sağlığı veya Ağız ve Diş Sağlığı önlisans programlarından birinden mezun olmaları gerekmekte.

Üniversiteye hangi kadrolarda personel alınacak? – Lise Mezunu kamu personel alımı

Büro Personeli -5 Kişi

Büro Personeli -3 Kişi

Temizlik Personeli – 10 Kişi

Güvenlik Görevlisi – 7 Kişi

Tekniker – 3 Kişi

Sağlık Teknikeri – 2 Kişi

Kamuya 18 Yaşından Büyük KPSS’siz Olarak Memur Alımı! Okumak için tıklayın…

Lise Mezunu kamu personel alımı – İş başvuru işlemleri nasıl yapılacak?

Son başvuru tarihi 22 Şubat 2022 olarak bildirilmiştir.

• Niğde Ömer Halisdemir üniversitesi içinde çalışmak isteyen adayların başvurularını BURADAN web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurularak istenen belgeler ile birlikte kuruma şahsen başvuru yapmaları zorunludur. İstenen belgeler aşağıda bulunan fotoğrafta yazılıdır.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

işçi  #lise  #memur  #personel  #lise mezunu kamu personel alımı 2022  #lise mezunu personel alımı kpss siz  #lisemezunupersonelalımı2022  #kamupersonelalımı2022  #kamupersonelalımı2022kpss’siz

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)


HIZLI YORUM YAP