DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Lise Mezunu Personel Alımı 2022

Kamu Lise Mezunu Personel Alımı 2022

Lise mezunu personel alımı 2022 yapılması için yayınlanmış olan kamu ilanları ile İstanbul belediyesi kuruluşu bilişim ve akıllı kent teknolojileri İSBAK kurumuna memur alımı yapılacak.

ABONE OL
26 Şubat 2022 13:14
Kamu Lise Mezunu Personel Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu Personel Alımı 2022 Yapılacak

Lise mezunu personel alımı 2022 dahilinde açıklanmış olan iş ilanları bilgilerinde, İstanbul belediyesi kurumu olan İSBAK kuruluşu içerisinde KPSS şartsız olarak çalıştırılmak üzere muhasebe ve hakkediş görevlisi alımı yapılacak.

Lise Mezunu Personel Alımı 2022 Başvuru Şartları

Lise mezunu personel alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapacak olan kişilerin muhasebe alanında gerekli deneyim sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmesi gerekiyor.

İstanbul belediyesi memur alımı ilanları için tüm kişilerin muhasebe operasyonunu yönetme konusunda aktif rol almış olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi gerekiyor.

İSBAK ilanları için bütün kişilerin aylık mizan kontrollerinin yapılmasını sağlaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin bütçe ve fiili farklarının kontrol edilmesini yapması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu ilanları için görev almak isteyen kişilerin E-fatura takip ve kontrol işlemlerinin yapılması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İstanbul Belediyesi Personel Alımı Bilgileri

Son başvuru tarihi 28.02.2022 olarak açıklanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

Gerekli iş başvuruları aşağıda bulunan link üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

 

Lise Mezunu Personel Alımı

Lise Mezunu Personel Alımı ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP