DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Yardımcı Hizmetli Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Yardımcı Hizmetli Alımı Yapılacak

Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Yardımcı Hizmetli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:10
Kamu Kurumuna Yardımcı Hizmetli Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Yardımcı Hizmetli Alımı Yapılacak

Kamu kurumu için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Yardımcı Hizmetli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yardımcı Hizmetli ilanı son başvuru tarihi 10.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Çiftlik mahallesi Atatürk caddesi No: 83 Hükümet konağı Kat 3 Çiftlikköy

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ciftlikkoy

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çiftlikköy sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP