DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu kurumuna Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı

Kamu kurumuna Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı

Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Lüleburgaz Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 20 adet Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
Kamu kurumuna Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu kurumuna Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı

Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Lüleburgaz Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 20 adet Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Lüleburgaz belediyesi Yardımcı Hizmetler Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile üye giriş yapın ve daha sonra aşağıda bulunan direk linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005851426

1 29

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yardımcı Hizmetler Personeli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP