DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Veteriner Alımı

Kamu Kurumuna Veteriner Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Erzurum Tekman belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere tam zamanlı sözleşmeli veteriner hekimi alınacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:49
Kamu Kurumuna Veteriner Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Veteriner Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Erzurum Tekman belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere tam zamanlı sözleşmeli veteriner hekimi alınacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekman belediyesi ilanı son başvuru tarihi 29.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine e-posta yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

erzurum 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Tekman Veteriner ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Tekman Veteriner ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Tekman Veteriner ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Tekman Veteriner ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Tekman Veteriner ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Tekman Veteriner ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Tekman Veteriner ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – Tekman Veteriner ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Tekman Veteriner ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekman Veteriner ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Tekman Veteriner ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Tekman Veteriner ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Tekman Veteriner ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Tekman Veteriner ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Tekman Veteriner ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP