DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Tabut Taşıyıcısı Alımı

Kamu Kurumuna Tabut Taşıyıcısı Alımı

Kamu kurumuna beden işçisi alımı yapılacaktır. İlan edilen kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Tabut Taşıyıcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:48
Kamu Kurumuna Tabut Taşıyıcısı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Tabut Taşıyıcısı Alımı

Kamu kurumuna beden işçisi alımı yapılacaktır. İlan edilen kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Tabut Taşıyıcısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tabut İşçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 23.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ibb tabut

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

8 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Tabut Taşıyıcısı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP