DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Parke Taşı İşçisi Alımı

Kamu Kurumuna Parke Taşı İşçisi Alımı

Parke Taşı İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Silopi Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 13 adet Parke Taşı İşçisi Alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
Kamu Kurumuna Parke Taşı İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Parke Taşı İşçisi Alımı

Parke Taşı İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Silopi Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 13 adet Parke Taşı İşçisi Alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 28.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Silopi Belediyesi başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

MÜLAKAT BİLGİLERİ

Mülakat sınavı 01.02.2021 ve 20.02.2021 tarihinde yapılacaktır.

parke

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

8 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Silopi Belediyesi Parke Taşı İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP