DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Memur, İşçi Ve Zabıta Alımı

Kamu Kurumuna Memur, İşçi Ve Zabıta Alımı

Kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde Kayseri Felahiye belediye başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere şoför alımı, memur alımı ve beden işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:47
Kamu Kurumuna Memur, İşçi Ve Zabıta Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Memur, İşçi Ve Zabıta Alımı

Kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde Kayseri Felahiye belediye başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere şoför alımı, memur alımı ve beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Felahiye belediyesi başkanlığı ilanı son başvuru tarihi 19.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin kuruma şahsen başvurması gerekiyor.

ALIM YAPILAN KADROLAR

1 Ağır Vasıta Şoförü alımı

12 Beden İşçisi alımı

1 Büro Personeli alımı

1 Zabıta Yardımcı Hizmet Personeli alımı

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

felahiye1

felahiye2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Felahiye belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

7 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Felahiye belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Felahiye belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Felahiye belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Felahiye belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Felahiye belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Felahiye belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Felahiye belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP