DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Maliye Mezunu Alımı

Kamu Kurumuna Maliye Mezunu Alımı

Maliye Mezunu alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Ticaret Bakanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet Maliye Mezunu alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
Kamu Kurumuna Maliye Mezunu Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Maliye Mezunu Alımı

Maliye Mezunu alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Ticaret Bakanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet Maliye Mezunu alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

5 adet Maliye Mezunu Alımı ilanı başvuru tarihi 2.2.2021 tarihinde başlayacak ve 12.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapacak olan kişilerin www.ticaret.gov.tr inyernet adresi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Yazılı sınavlar 21.03.2021 tarihinde Ankara’da yapılacaktır.

ticaret1 13

ticaret3 11

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

9 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ticaret Bakanlığı Maliye ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP