DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna KPSS Tercihleri ile Memur Alımı

Kamu Kurumuna KPSS Tercihleri ile Memur Alımı

Kamu Kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Meteoroloji Genel Müdürlüğü KPSS 2021/3 tercihleri ile lisans mezunu 6 memur alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:47
Kamu Kurumuna KPSS Tercihleri ile Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna KPSS Tercihleri ile Memur Alımı

Kamu Kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Meteoroloji Genel Müdürlüğü KPSS 2021/3 tercihleri ile lisans mezunu 6 memur alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü personel alımı ilanı son başvuru tarihi 3.02.2021 olarak açıklanmıştır.

KPSS puan şartı en az 50 puandır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden  başvurularını yapabileceklerdir.

Tercihler ÖSYM AİS üzerinden yapılacak ve tercih sonrası 25 TL’lik ücretin bankalara yatırılması gerekiyor.

meteroloji

meteo

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP