DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna KPSS şartsız 380 Personel Alımı

Kamu Kurumuna KPSS şartsız 380 Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı metni yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde İstanbul büyük şehir belediyesi kuruluşu olan İstanbul çevre yönetimi kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için işçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:40
Kamu Kurumuna KPSS şartsız 380 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna KPSS şartsız 380 Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı metni yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde İstanbul büyük şehir belediyesi kuruluşu olan İstanbul çevre yönetimi kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için işçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul çevre yönetimi ilanı son başvuru tarihi 19.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

ALIM YAPILAN KADROLAR

1 Mekanik Teknikeri

20 Denizci Personel-Gemici

2 Denizci Personel-Gemi Elektrik Zabiti

1 Elektrik Elektronik Teknisyeni

1 Elektrik Teknikeri

1 Elektrik Elektronik Teknikeri

2 işçi alımı

2 İşletme Operatörü

54 Kıyı Temizlik Beden İşçisi

1 Tekniker-Laborant

1 Tekniker-Mekanik Teknikeri

1 Mekanik Teknisyeni

265 İşçi-Plaj Beden İşçisi

18 Şoför-Plaj Minibüs Şoförü

1 Proses Mühendisi

6 Şoför-Kıyı Ekibi Kamyonet Şoförü

1 Elektrik Teknisyeni

1 Vardiya Amiri

1 Vinç Operatörü

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İstanbul çevre ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İstanbul çevre ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İstanbul çevre ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İstanbul çevre ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İstanbul çevre ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İstanbul çevre ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İstanbul çevre ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İstanbul çevre ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İstanbul çevre ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul çevre ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İstanbul çevre ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İstanbul çevre ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İstanbul çevre ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İstanbul çevre ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İstanbul çevre ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP