DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna KPSS 60 Puanla Kamu personeli Alımı

Kamu Kurumuna KPSS 60 Puanla Kamu personeli Alımı

Çukurova Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere Hemşire Alımı, Fizyoterapist Alımı, Laborant Alımı ve Sağlık Teknikeri olmak üzere 54 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:37
Kamu Kurumuna KPSS 60 Puanla Kamu personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna KPSS 60 Puanla Kamu personeli Alımı

Kamu Kurumu Kamu personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Çukurova Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere Hemşire Alımı, Fizyoterapist Alımı, Laborant Alımı ve Sağlık Teknikeri olmak üzere 54 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çukurova Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanı  başvuru tarihi 30.12.2020 tarihnde başlayacak ve 13.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapacak olan Adayların www.cu.edu.tr sitesi üzerinden başvuru yapılacak pozisyon ile ilgili gerekli olan belgeleri sisteme eksiksiz olarak yüklemeleri ve başvuru işlemini tamamlaması gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – ÇÜ sağlık personeli ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. ÇÜ sağlık personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP