DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu Alımı

Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu Alımı

Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Bursa Kestel belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Depo Sorumlusu alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:28
Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu Alımı

Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Bursa Kestel belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Depo Sorumlusu alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa Kestel belediyesi Depo Sorumlusu ilanı son başvuru tarihi 28.05.2021 olarak bildirildi.

Bursa Kestel belediyesi Depo Sorumlusu için başvuru yapacak kişilerin belediye başkanlığının adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hammade

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Kamu Kurumuna Depo Sorumlusu ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP