DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna Ayniyat Saymanı Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Ayniyat Saymanı Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Ayniyat Saymanı Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Pütürge Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Ayniyat Saymanı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:37
Kamu Kurumuna Ayniyat Saymanı Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna Ayniyat Saymanı Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Ayniyat Saymanı  Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Pütürge Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Ayniyat Saymanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge Belediyesi Ayniyat Saymanı alımı ilanı başvuru tarihi 28.12.2020 tarihinde başlayacak ve 31.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular www.pütürge.bel.tr internet adresi üzerinden veya Pütürge belediyesine şahsen ve posta yolu ile yapılabilir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ayniyat Saymanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ayniyat Saymanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ayniyat Saymanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ayniyat Saymanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ayniyat Saymanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ayniyat Saymanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ayniyat Saymanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Ayniyat Saymanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Ayniyat Saymanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ayniyat Saymanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Ayniyat Saymanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ayniyat Saymanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Ayniyat Saymanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Ayniyat Saymanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP