DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna 750 İşçi Alımı

Kamu Kurumuna 750 İşçi Alımı

İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde İstanbul ağaç ve peyzaj A.Ş kendi bünyesinde 750 adet beden işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:00
Kamu Kurumuna 750 İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna 750 İşçi Alımı

İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde İstanbul ağaç ve peyzaj A.Ş kendi bünyesinde 750 adet beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul ağaç ve peyzaj A.Ş ilanı son başvuru tarihi 09.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] mail adresine fotoğraflı bir özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

Kurum Adresi: Güzeltepe mahallesi Fatih sultan mehmey bulvarı no: 33 Alibeyköy – İstanbul

Kurum Telefonu: 0 212 600 0000

750isci

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İstanbul ağaç ve peyzaj ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP