DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna 16 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu Kurumuna 16 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Yargıtay kurumu personel alımı için duyuru Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu iş ilanları duyurusu içinde Yargıtay Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:15
Kamu Kurumuna 16 Bin TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna 16 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Yargıtay Personel alımı içiniş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi iş ilanları duyurusu içinde Yargıtay Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yargıtay Başkanlığı 2 sözleşmeli bilişim personeli ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Yargıtay Başkanlığı 2 sözleşmeli bilişim personeli ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan internet adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/yargitay-is-basvurusu

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

yargitay1 4

yargitay2 1

yargitay3 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Yargıtay 2 sözleşmeli bilişim personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Yargıtay 2 sözleşmeli bilişim personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Yargıtay 2 sözleşmeli bilişim personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yargıtay 2 sözleşmeli bilişim personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Yargıtay 2 sözleşmeli bilişim personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Yargıtay 2 sözleşmeli bilişim personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP