DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna 150 Beden İşçisi Alımı

Kamu Kurumuna 150 Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgisinde Elazığ belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 150 adet beden işçisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
Kamu Kurumuna 150 Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna 150 Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgisinde Elazığ belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 150 adet beden işçisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elazığ belediyesi beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 08.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi malatya caddesi Belediye sarayı No: 30 / 1 Elazığ

bedeniscisi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Elazığ belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Elazığ belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Elazığ belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Elazığ belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Elazığ belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Elazığ belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Elazığ belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

8 – Elazığ belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Elazığ belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Elazığ belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Elazığ belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Elazığ belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Elazığ belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Elazığ belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Elazığ belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP