DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna 14 Bin TL Maaş ile Personel Alımı Yapılacaktır

Kamu Kurumuna 14 Bin TL Maaş ile Personel Alımı Yapılacaktır

Kamu kurumuna yüksek maaş ile personel alımı gerçekleştirilmesi için bildirilmiş bulunan duyuru içeriğinde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu İstanbul Merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere 7 adet Fon Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
Kamu Kurumuna 14 Bin TL Maaş ile Personel Alımı Yapılacaktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş başvurusu gerçekleştirmek isteyen bütün adayların 4 yıllık fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümü, Yazılım Mühendisliği bölümü, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümü, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunu olmaları, bedenen ve ruhen sağlık sorunlarının olmaması gerekmekte.

KAMU PERSONE ALIMI BİLGİLERİ

Fon uzamanı alımı son başvuru tarihi 19.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen bütün bay ve bayan adayların http://www.tmsf.org.tr sitesi üzerinden başvuru formunu indirmeleri gerekiyor.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Büyükdere Caddesi No: 143 Esentepe/Şişli İSTANBUL adresine ulaştırılması gerekmektedir.

tasarruf mevduat fon

KAMU KURUMU BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Tüm şahısların kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve ÖSYM tarafından 2020 ve 2021 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) KPSSP1 ve KPSSP2 puan türlerinden herhangi birinden en az 75 (Yetmişbeş) puan almış olmak.

2.    Kamu kurumu personel alımları kapsamında çalışacakların risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlamalı, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve temel yazılım kavramları ve algoritma geliştirme deneyimlerinin olması gerekiyor.

3.    İş başvurusu yapmak isteyen şahısların üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapması, sistem geliştirmede analiz yöntemleri, modelleme konularıda bilgi sahibi olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Uzman alımları için görev almak isteyenlerin rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması, bankacılık ve finans kavramlarında bilgili olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP