DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna 14 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu Kurumuna 14 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Personel alımı yapılması için kamu kurumu iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Tarım ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
Kamu Kurumuna 14 Bin TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna 14 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Personel alımı yapılması için kamu kurumu iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Tarım ve Orman Bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tarım ve Orman Bakanlığı ilanı başvuru tarihi 8.3.2021 tarihinde başlayacak ve 14.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan direkt başvuru linki üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/tarim-orman-bakanligi-personel-alimina-iliskin-is-basvurusu

ALIM YAPILAN KADROLAR

Kıdemli Sistem Uzmanı alımı

Sistem Uzmanı alımı

Veritabanı Uzmanı alımı

Ağ ve Güvenlik Uzmanı alımı

Yazılım Uzmanı alımı

Yazılım Uzmanı Open Source

Mobil Yazılım Uzmanı alımı

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Bilişim uzmanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bilişim uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bilişim uzmanı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 Bilişim uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bilişim uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bilişim uzmanı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Bilişim uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Bilişim uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bilişim uzmanı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilişim uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bilişim uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bilişim uzmanı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bilişim uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bilişim uzmanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bilişim uzmanı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP