DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumuna 12 Beden İşçisi Alımı

Kamu Kurumuna 12 Beden İşçisi Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 Beden İşçisi Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
Kamu Kurumuna 12 Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna 12 Beden İşçisi Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 Beden İşçisi Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanı son başvru tarihi 12.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıdaki link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://kutahya.bel.tr/isbasvuru.asp

belde isci

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kütahya işçi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kütahya işçi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kütahya işçi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kütahya işçi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kütahya işçi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kütahya işçi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kütahya işçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kütahya işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kütahya işçi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kütahya işçi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kütahya işçi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kütahya işçi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kütahya işçi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kütahya işçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kütahya işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kütahya işçi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP