DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu Şoför Alımı İş İlanları

Kamu Kurumu Şoför Alımı İş İlanları

Belediye başkanlığı bünyesi için şoför alımı iş ilanları yayınlandı. İş ilan bilgisinde Balıkesir Gömeç belediyesi içinde görevlendirilmek üzere 2 tane kamyonet şoförü alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:13
Kamu Kurumu Şoför Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumu Şoför Alımı İş İlanları

Resmi olarak yayınlanmış olan iş ilan bilgileri dahilinde başvuracak adayların 18 ile 55 yaş arasında olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olması ayrıca sicillerinin temiz gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Balıkesir Gömeç belediyesi 2 şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 21.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Balıkesir Gömeç belediyesi 2 kamyonet şoförü alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan kurum adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Mithatpaşa mahallesi Atatürk caddesi No: 112 Gömeç – Balıkesir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Şoför alımı gömeç belediye yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Şoför alımı gömeç belediye ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Şoför alımı gömeç belediye yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şoför alımı gömeç belediye duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Şoför alımı gömeç belediye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Şoför alımı gömeç belediye yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP