DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu KPSS'siz 86 Personel Alımı

Kamu Kurumu KPSS'siz 86 Personel Alımı

KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi yan kurumu olan İZENERJİ kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı, işçialımı, memur alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
Kamu Kurumu KPSS'siz 86 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İZENERJİ Kamu Kurumu KPSS’siz 86 Personel Alımı

KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi yan kurumu olan İZENERJİ kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı, işçialımı, memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzenerji kuruluşu ilanı son başvuru tarihi 28.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün vatandaşlarımızın aşağıda yazılı olan site üzerinden CV yani özgeçmiş oluşturmaları gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

Kurum Adresi: İsmet kaptan mahallesi Hürriyet bulvarı Münir birsel plaza B blok no: 18

Kurum Telefonu: 0 232 411 77 00

ALIM YAPILAN KADROLAR

1 Web Tasarım Teknisyeni

6 Vasıfsız İşçi

3 Şoför

1 Sayaç Okuma Personeli

1 Psikolog

1 Kaynakçı

1 Hemşire

1 Grafiker

3 Elektrik Teknisyeni

2 Eğitmen (Resim)

1 Eğitmen (El sanatları)

1 Eğitmen (Halk oyunları)

2 Danışma Personeli,

3 Çağrı Operatörü

1 Bilgisayar Teknikeri

1 Bilgisayar Programcılığı Teknisyeni

2 Bilgisayar Programcılığı Teknikeri

18 Büro Personeli

2 Dağıtım Personeli

1 Dozer Operatörü

1 Eğitmen (yaylı çalgılar)

1 Eğitmen (Ses)

2 Elektrik Teknikeri

1 Evrak Dağıtım Personeli

1 Harita Teknikeri

11 Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

1 Mobilya Teknisyeni

1 Odacı (Engelli)

1 Rehberlik ve Psikolojik Danışman

1 Su ürünleri Teknikeri

11 Temizlik Personeli

2 Vasıfsız İşçi

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izenerji buro 3

izenerji danisma 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

3 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

3. İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İZENERJİ 86 Personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP