DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu KPSS’siz 250 Personel Alımı

Kamu Kurumu KPSS’siz 250 Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için resmi iş ilanları yayınladı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı resmi ilanlarında TRT, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu kendi birimleri içinde çalıştırılmak üzere 250 adet personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
Kamu Kurumu KPSS’siz 250 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumu KPSS’siz 250 Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için resmi iş ilanları yayınladı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı resmi ilanlarında TRT, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu kendi birimleri içinde çalıştırılmak üzere 250 adet personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TRT  ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.trt.net.tr/yetenek/

ALIM YAPILAN KADROLAR

1.TV VE RADYO

2.İÇERİK TV VE RADYO

3.TEKNİK FONKSİYONLAR

4.KURUMSAL FONKSİYONLAR

5.PAZARLAMA STRATEJİSİ

6.DİJİTAL STRATEJİ

7.DİJİTAL İÇERİK

8.BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TRT 250 personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – TRT 250 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – TRT 250 personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – TRT 250 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – TRT 250 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – TRT 250 personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – TRT 250 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – TRT 250 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – TRT 250 personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TRT 250 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. TRT 250 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TRT 250 personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. TRT 250 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. TRT 250 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. TRT 250 personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP