DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu Kıyı Kamyonet Şoförü Alımı

Kamu Kurumu Kıyı Kamyonet Şoförü Alımı

Personel alımı iş ilanı metni yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İstanbul büyük şehir belediyesi kuruluşu olan İstanbul çevre yönetimi kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için 6 adet Kıyı Kamyonet Şoförü alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:48
Kamu Kurumu Kıyı Kamyonet Şoförü Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumu Kıyı Kamyonet Şoförü Alımı

Personel alımı iş ilanı metni yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İstanbul büyük şehir belediyesi kuruluşu olan İstanbul çevre yönetimi kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için 6 adet Kıyı Kamyonet Şoförü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul çevre yönetimi Kıyı Kamyonet Şoförü ilanı son başvuru tarihi 19.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kamyonet

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kıyı Kamyonet Şoförü ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP