DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu Daimi Şoför Alımı

Kamu Kurumu Daimi Şoför Alımı

Resmi olarak yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları dahilinde Erzincan iş ilanları kapsamında Altınbaşak belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:26
Kamu Kurumu Daimi Şoför Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumu Daimi Şoför Alımı

Yayınlanmış olan Altınbaşak belediyesi kamu personel alımı ilanları için başvuracak olan kişilerin bütün şartları karşılaması gerekiyor.

Şoför Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Altınbaşak belediyesi iş ilanları 1 tane kamu şoför ilanları son başvuru tarihi 29 Temmuz 2021

Erzincan 1 tane daimi şoför alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

Altınbaşak Belediyesi hizmet binası Üzümlü – Erzincan

Kamu Personel Şoför Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Altınbaşak belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Erzincan 1 tane daimi şoför yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

kamu şoför duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunludur.

belediye ilanlari

Şoförlük İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

Altınbaşak belediyesi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Erzincan 1 tane daimi şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

kamu şoför resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP