DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu Daimi Bekçi Alımı

Kamu Kurumu Daimi Bekçi Alımı

Kamu kurumu daimi bekçi alımı ilanları için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan bekçi iş ilanları bilgileri dahilinde Menteşe Belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet bekçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:36
Kamu Kurumu Daimi Bekçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumu Daimi Bekçi Alımı

Kamu daimi bekçi alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Menteşe Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet bekçi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Menteşe Belediyesi bekçi alımı ilanı son başvuru tarihi 24.05.2021 tarihi olarak bildirildi.

Menteşe Belediyesi bekçi alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin belediye başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bekci 8

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Menteşe Belediyesi bekçi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Menteşe Belediyesi bekçi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Menteşe Belediyesi bekçi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Menteşe Belediyesi bekçi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Menteşe Belediyesi bekçi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Menteşe Belediyesi bekçi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Menteşe Belediyesi bekçi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Menteşe Belediyesi bekçi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Menteşe Belediyesi bekçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Menteşe Belediyesi bekçi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Menteşe Belediyesi bekçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Menteşe Belediyesi bekçi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Menteşe Belediyesi bekçi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP