DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumları 5 İlde 19 Kamu Personeli Alıyor

Kamu Kurumları 5 İlde 19 Kamu Personeli Alıyor

Kamu Kurum ve Kuruluşları 5 İlde farklı kadro ve branşlarda 19 kamu personel alımı yapmaktadır. Başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir. Tüm detaylarıyla haberimizde...

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:36
Kamu Kurumları 5 İlde 19 Kamu Personeli Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu personeli alacağını ilan eden ve personel alımı devam eden kamu kurumları TÜBİTAK ve Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı ve Kariyer sayfası üzerinden yayımlanmış olup adayların başvuru şartları ve detayları aşağıda haberimizin devamında.

Eti Maden İşletmeleri DPB yayımlanan ilana göre Kırka Bor İşletmesi Müdürlüğü Eskişehir ve Emet İşletmesi Müdürlüğü Kütahya personel alımları yapıyor. Alım eski hükümlü adaylardan olup daimi ve sürekli işçi statüsünde istihdam edilecektir.

Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) eski hükümlü 1 daimi işçinin, ilgili mevzuatında yer alan hükümler çerçevesinde açıktan alınmasını teminen Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talep 7 Ağustos 2019 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir.

Alım şartı; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir. Lise ve dengi okul mezunu olması gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Emet Bor İşletme Müdürlüğüne Engelli 1, Eski Hükümlü 1 İşçi Olmak Üzere Toplam 2 Daimi İşçi Açıktan Alınacaktır.

Emet Bor İşletme Müdürlüğüne  KÜTAHYA engelli 1 ve eski hükümlü 1 daimi işçinin, ilgili mevzuatında yer alan hükümler çerçevesinde açıktan alınmasını teminen Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezine işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 07.08.2019 tarihi itibarıyla yayımlanması istenmiştir.

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alımı ilanında AR-GE Personeli “araştırmacı” kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 16 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

16 personel alımı için başvurular 16 Temmuz itibariyle başlamış olup Betorder 6 Ağustos 2019 tarihinde sona erecek. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihine kadar TÜBİTAK Kariyer resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekiyor.

TÜBİTAK 16 personel alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Personel alımında aranan özel şartlar; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimleri ve mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar ve yazılım mühendisliği, yazılım mühendisliği, bilişim sistemleri ve teknolojileri, matematik ve bilgisayar bilimleri, adli bilişim mühendisliği, mekatronik mühendisliği veya matematik bölümlerinin birinden mezun olmak olarak belirtilmiştir.

TÜBİTAK tarafından istihdam edilecek olan personeller Gebze-Kocaeli ve Ankara’da istihdam edilecek.

TÜBİTAK kamu personeli alımı için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP