DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumları 2.195 Memur Alımı! Başvuruları

Kamu Kurumları 2.195 Memur Alımı! Başvuruları

Yayımlanan kamu kurumları 2.195 memur alımı başvuru tarihleri ve hangi kurumlara alımların yapılacağı ve ne zaman başlayacağı haberimizin devamında verilmiş olup tüm detaylarıyla…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:53
Kamu Kurumları 2.195 Memur Alımı! Başvuruları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aralık ayında başlayacak olan 2.195 memur alımı 11 kamu kurumunda atamalar olacağı ilan edilmiştir. İlgili adayların ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan kamu personeli alımına ilişkin olarak başvuru kılavuzları yayımlanmış olup her kurumun kılavuzu eklenmiştir. İşte başvuru için kılavuz ve başvuru tarihleri aşağıda verilmiştir.

Tarım Bakanlığı yayımladığı alım ilanında 1 CBS yazılım uzmanı, 2 yazılım uzmanı, 1 kıdemli web yazılım uzmanı, 1 kıdemli ağ uzmanı, 1 ağ ve güvenlik uzmanı, 2 sistem uzmanı ve 1 kıdemli sistem uzmanı olmak üzere 9 kamu personeli istihdam edilecek.

Yargıtay Başkanlığı DPB üzerinden yayınladığı ilan ile 95 zabıt katibi ve sözleşmeli personel alımı yapacağını adaylara duyurdu. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapacağı ilan için detaylar ve kılavuz verildi.

Sayıştay Başkanlığı 11 devlet memuru alımı Ankara için istihdam edilecek. KPSS puanı ve sözlü puanın aritmetik ortalaması ile alınacak personeller kadro ve derecelerine göre yüksek ücretle çalıştırılacak. Başvuru koşulu ve şartlar için detaylar verildi.

Devlet Arşivleri Başkanlığı tarafından alınacak 76 kamu personeli başvuruları 2 Aralık’ta başlayacak. Kadrolar arasında restoratör, tekniker, teknisyen, mühendis, diyetisyen, diğer teknik hizmetler personeli bulunuyor.

Ulaştırma Bakanlığı 5 Müfettiş Yardımcısı Alımı 29 Kasım 2019 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda 29 Aralık’ta yapılacak yazılı sınavla 5 müfettiş yardımcısı alımı için bakanlığa gidilerek şahsen müracaat edilecek.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından beklenen yeni bir haber geldi. Açıklanan ilanda ise 25 Kasım ile 9 Aralık 2019 tarihleri arasında 9 personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Marmara Üniversitesi 5 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını adaylara duyurdu. Bu kapsamda alınacaklara yüksek meblağ maaş verilecek olup KPSS puan sıralamasına göre alım gerçekleşecektir.

Gelir İdaresi Başkanlığınca alınacak koruma güvenlik memuru ile şoför başvuruları Aralık’ta başlayacak. GİB bünyesinde yurdun 4 bir yanına 45 devlet memuru atanacak.

ÖSYM 1749 memur alımı merkezi atama kapsamında KPSS 2019/2 tercih işlemleri için kılavuz ve kurumlara kadro dağılımları yayımlandı. Memur alımına başvuru ve tercih işlemleri detayları adaylar ile paylaşıldı. adres ve kadro dağılımı verilmiştir.

Kalkınma Ajanasları’nın çeşitli illerde istihdam edeceği memurlar derecelerine göre 4-7 bin lira arasında aylık maaş alabileceklerdir. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) kamu personeli alımı için ayrı tarih ve şekillerde başvuru yapılası istenilmektedir.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV 4 şehre 4 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Alımı gerçekleşeceklere sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro görevlisi unvanı verilecektir. Kamu için alımları İstanbul, Kütahya, Bingöl ve Ordu şehirleri yapacak.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan mütercim kadrosunda 30 memur alımı başvuru şartlarında bugün değişikliğe gidildi. KPSS şartında değişikliğe gidilmesinin ardından birçok adayı etkileyecek karar yayımlandı.

Nükleer Düzenleme Kurumu Genel İdari Hizmetler sınıfından 9.derece kadroya giriş sınavı ile 40 Nükleer Düzenleme Uzman Yardımcısını kurumunda istihdam edecek. Başvuruların şahsen yapıldığı ilanda 2 Aralık bitimine kadar yapılacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı eğitim fakültesi mezunu 60 öğretmeni kadrosuna katacak. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan daha önce öğretmen ataması yapan Diyanet’in ilanı öğretmen alımı gerçekleştirecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 14 memur alımında ataması yapılacak adaylar İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin illerinde devlet memuru görevlerini icra edecekler. Başvuruların online yapılıyor.

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü 5 kamu personeli alımı için resmi ilan yayımladı. Yayımlanan ilana başvuruların şahsen yapılacağını duyuruldu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP