DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurum ve Kuruluşlara Memur ve Sözleşmeli Personel Alımları Sürüyor

Kamu Kurum ve Kuruluşlara Memur ve Sözleşmeli Personel Alımları Sürüyor

Yayımlanan ilanlar ve duyurulara göre 29 Temmuz 2019 tarihi itibariyle memur ve sözleşmeli kamu personeli alımları devam eden kamu kurum ve kuruluşları istihdam ediyor, detaylarıyla haberimizde...

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:35
Kamu Kurum ve Kuruluşlara Memur ve Sözleşmeli Personel Alımları Sürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alımlar farklı kurum ve kuruluşlar ile farklı branş ve unvanlarda gerçekleştiğinden dolayı memur ve sözleşmeli kamu personeli alım tarihleri farklılık göstermekte, ayrıca alım genel şartları ve özel şartlarda da farklılık bulunmaktadır.

Dışişleri Bakanlığı, Türk Hava Kurumu, Konya Teknik Üniversitesi, ODTÜ MEMS, Yıldız Teknik Üniversitesi kamu kurum ve kuruluşlarınca farklı unvan ve branşlarda memur ve sözleşmeli kamu personeli alımı kılavuzları, şartları, detayları aşağıda verilmiştir.

Dışişleri Bakanlığı 41 yaş üst sınırlı memur ilanları olarak duyuru yapılmıştır. KPSS’siz en az lise mezunu adayları başvuru yapabileceği ilanda sözleşmeli sekreter olarak alım gerçekleşiyor. Dışişleri Bakanlığı alımı gerçekleştiren kurum olarak yayınlanmıştır. Alınacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olması, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olması gerekmektedir.

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı Hukuk Müşavirliği’nde Kurum ve bağlılarına verilen hukuki hizmetler kapsamında dava ve icra dosyaları ile kurum içi ve kurum dışı yazışmaların hazırlanması, dosyalanması, arşivlenmesi, hukuk bilgisayar 1xbet programları üzerinden kayıt, dosyalama, raporlama işlemlerinin yerine getirilmesi, adliyeler ve icra dairelerindeki evrak takipleri gibi idari işlerin yerine getirilmesinde Baş Hukuk Müşaviri’ne bağlı olarak çalışacak Yazı İşleri Personeli istihdam edilecektir.

Konya Teknik Üniversitesi 25 Akademik personel ve sözleşmeli personel alım ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlarda görev gereği maaş durumu yüksek olarak ilan edilmiştir. Alıma başvurular başlamış olup 29 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır.

ODTÜ MEMS memur alımı yayınlayarak başvuru toplamaya başladı. Alım danışma görevlisi olarak gerçekleşeceği üzere başvuru şartları ve şekli nasıl olacak? ODTÜ alımına başvuru e-mail yöntemi ile yapılacaktır.

Yıldız Teknik Üniversitesi yüksek maaş ile 5 kişi bilgisayar personeli alımı yapacak. Alıma başvuru 9 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılabilir. Başvuru şahsen veya başvuru tarihi bitmeden adreste olmak üzere posta yolu ile yapılabilir.

Dışişleri Bakanlığı memur alımı tıklayınız. THK personel alımı tıklayınız. ODTÜ personel alımı kılavuzu tıklayınız. KTÜ başvuru kılavuzu tıklayınız. Yıldız Teknik Üniversitesi personel alımı tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP