DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu KPSS'siz Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Kamu KPSS'siz Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Yüksek ücret ile personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Uzman araştırmacı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Kamu KPSS'siz Yüksek Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu KPSS’siz Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Yüksek ücret ile personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Uzman araştırmacı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi 1 Uzman araştırmacı ilanı son başvuru tarihi 05.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi 1 Uzman araştırmacı ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

İnciraltı mahallesi DEÜ sağlık yerleşkesi Mithatpaşa caddesi No: 58 – 5 Balçova İzmir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izmir arastirma

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İzmir Biyotıp uzman için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İzmir Biyotıp uzman için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İzmir Biyotıp uzman için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İzmir Biyotıp uzman için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İzmir Biyotıp uzman için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

6. İzmir Biyotıp uzman için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. İzmir Biyotıp uzman için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İzmir Biyotıp uzman için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Biyotıp uzman için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İzmir Biyotıp uzman için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzmir Biyotıp uzman için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İzmir Biyotıp uzman için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzmir Biyotıp uzman için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İzmir Biyotıp uzman için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP