DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu KPSS’siz Mühendis Alımı 2022 İlanları

Kamu KPSS’siz Mühendis Alımı 2022 İlanları

Kamu mühendis alımı 2022 ilanları kapsamında açıklanan duyurular ile İstanbul büyükşehir belediyesi Metro İstanbul A.Ş kurumu bünyesine KPSS şartsız olarak 7 KPSS şartsız mühendis alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Mart 2022 23:14
Kamu KPSS’siz Mühendis Alımı 2022 İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu KPSS’siz Mühendis Alımı 2022 İlanları Yayınladı

Kamu mühendis alımı ilanları genelinde açıklanmış olan günce kamu personeli alımı bilgilerinde, İstanbul belediyesi kuruluşu olan Metro İstanbul bünyesinde görev verilmek üzere KPSS’siz olarak 7 kadrolu mühendis alımı yapılacak.

KPSS Şartsız Mühendis Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

 

Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat bilgilerine haiz olan ve tüm uygulamalara hakim olması ayrıca kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

iş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

MS Office programlarını kullanılabilen, raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Yeraltında (tünel-metro) çalışmaya engel teşkil etmeyecek sağlık koşullarına sahip (astım, kapalı alanda kalma fobisi vb. olmayan) ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Gece vardiyası dahil vardiya sistemle çalışmaya uygun olmak, İstanbul Avrupa yakasında, tercihen hat ve güzergahına yakın ikamet eden ve alanında en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, enerjisi yüksek, sorumluluk alanında titiz ve özenli olmaları gerekiyor.

 

Mühendis Alımı 2022

Mühendis Alımı 2022 başvuru

Güncel Mühendis Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 14.03.2022

Başvuru işlemleri için aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden online başvuru yapılması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP